MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 320 CDI (219.322) - Uložení motoru od 1/2005 do 12/2010, 2987 ccm, 165 kW, 224 hp, OM 642.920, kupé
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | hydraulický |
| Materiál | Guma |
| Materiál | hliník |
| váha [g] | 1,186 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2032401417 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro 7mi stupňovou automatickou převodovku |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Šířka [mm] | 113 mm |
| Výška [mm] | 126 mm |
| Velikost závitu | M8 |
| Materiál | Guma / kovový |
| Materiál | hliník |
| Délka kabelu [mm] | 113 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| montovaná strana | přední |
| Šířka [mm] | 106 mm |
| Výška [mm] | 110 mm |
| Velikost závitu | M10 |
| Materiál | Guma / kovový |
| Materiál | hliník |
| Délka kabelu [mm] | 110 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost