RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.4 16V - Uložení motoru od 6/2005 do 12/2012, 1390 ccm, 72 kW, 98 hp, K4J 780, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | není pro 6-stupňovou převodovku |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Délka [mm] | 92 mm |
| Výška [mm] | 135 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| pro OE číslo | 8200358147 |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | levá přední |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | strana motoru |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Délka [mm] | 62 mm |
| Šířka [mm] | 62 mm |
| Výška [mm] | 62 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,314 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,386 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| váha [g] | 380 g |
| váha [g] | 400 g |
| max.delka [mm] | 155 mm |
Dostupnost