CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Skříňová/velkoprostorová limuzína 1.6 16V (MBNFU) - Uložení motoru od 10/2000 do 3/2008, 1587 ccm, 80 kW, 109 hp, NFU (TU5JP4), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| pro OE číslo | 1844.75 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,002 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| váha [g] | 549 g |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1844 51 |
|---|---|
| pro OE číslo | 96 104 506 80 |
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1844.75 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,002 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 112 mm |
| Šířka [mm] | 50,0 mm |
| Výška [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,188 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1844A9 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | horní pravá |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,44 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,293 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69,8 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 10711 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1844.A9 |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,293 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69,8 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | pravá přední |
| montovaná strana | pravá zadní |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | spodní pravá |
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Exact |
| Hmotnost [kg] | 0,164 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,06 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,15 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65,1 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez základního nosiče |
| váha [g] | 1,127 g |
| váha [g] | 1060 g |
| váha [g] | 1159 g |
Dostupnost