VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.8 T - Uložení motoru od 11/2001 do 6/2005, 1781 ccm, 132 kW, 180 hp, AWP, BNU, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Jednotka množství | kus |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,140 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,2651 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,145 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,091 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0 199 262 CL |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0 199 262 CL |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 1J0 199 851 AA |
| pro OE číslo | 1J0 199 851 M |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,140 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Průměr v mm | 65 mm |
| Výška [mm] | 31 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,0747 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 352 mm |
| Průměr 1 [mm] | 11,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 11,7 mm |
| váha [g] | 1190 g |
| Délka 2 [mm] | 125 mm |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost