MERCEDES-BENZ 124 limuzína (W124) 200 E - Uložení motoru od 11/1992 do 5/1993, 1997 ccm, 77 kW, 105 hp, M 102.922, limuzína
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 30 mm |
| Šířka [mm] | 48 mm |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,111 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| max.delka [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 124 240 17 17 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | hydraulický |
| váha [g] | 869 g |
Dostupnost