RENAULT 21 limuzína (L48_) 2.1 D (L486) - Uložení motoru od 3/1986 do 12/1989, 2068 ccm, 48 kW, 65 hp, J8S 704, limuzína
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 65 mm |
| váha [g] | 285 g |
| Vnější závit 2 [mm] | M 10x1,5 mm |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 50 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| váha [g] | 637 g |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| váha [g] | 294 g |
Dostupnost