RENAULT SCÉNIC I velkoprostorová limuzína (JA0/1_, FA0_) 1.6 - Uložení motoru od 3/2001 do 8/2003, 1598 ccm, 75 kW, 102 hp, K4M 708, K4M 709, velkoprostorová limuzína
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,210 kg |
| Materiál | Plast |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200089697 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,44 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,210 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,44 kg |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,44 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,210 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7700832264 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200277791 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200493821 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 77 00 432 031 |
Dostupnost