VW GOLF III (1H1) 2.0 GL - Uložení motoru od 8/1995 do 9/1997, 1984 ccm, 79 kW, 107 hp, AEP, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 1H0 199 262 A |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,56 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,565 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1H0 199 262 E |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,56 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1H0 199 609 G |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,04 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11448 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Označení barvy | žlutá |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 1H0 199 262 A |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,56 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 1H0 199 262 B |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,565 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1H0 199 262 E |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,56 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 683 g |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Výška [mm] | 82 mm |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Vnější průměr 1 [mm] | 55 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 71 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost