CITROËN AX (ZA-_) 14 - Uložení motoru od 6/1988 do 12/1989, 1360 ccm, 49 kW, 67 hp, K1F, Šikmá zadní část
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| váha [g] | 1,047 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | Part/oe 1807Y9 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | pravá zadní |
| montovaná strana | strana motoru |
| Kvalita, jakost | OE Exact |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| váha [g] | 782 g |
Dostupnost