CITROËN BX (XB-_) 14 E - Uložení motoru od 4/1983 do 2/1993, 1360 ccm, 53 kW, 72 hp, 150C, Šikmá zadní část
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,47 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1986 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Exact |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| váha [g] | 1,127 g |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 04196 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Číslo produkce | 1495500 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 91538407 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Hmotnost [kg] | 0,502 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1986 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Exact |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| váha [g] | 1,127 g |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 04196 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1986 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| váha [g] | 1,047 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | Part/oe 1807Y9 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | pravá zadní |
| montovaná strana | strana motoru |
| Kvalita, jakost | OE Exact |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| váha [g] | 782 g |
Dostupnost