CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V - Uložení motoru od 7/1992 do 10/1994, 1998 ccm, 112 kW, 152 hp, RFT (XU10J4/Z), RFY (XU10J4/Z), Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10,1 mm |
| váha [g] | 89 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1844.77 |
|---|---|
| pro OE číslo | 96171996 |
| montovaná strana | pravá přední |
| Hmotnost [kg] | 0,59 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka [mm] | 134 mm |
| Výška [mm] | 54 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost