HONDA CR-V III (RE_) 2.2 i-CTDi 4WD (RE6) - Uložení motoru od 1/2007, 2204 ccm, 103 kW, 140 hp, N22A2, SUV
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| váha [g] | 720 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,77 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,05 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| váha [g] | 720 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,903 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,903 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,903 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost