DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0W) - Uložení motoru od 9/2007 do 12/2011, 1461 ccm, 63 kW, 86 hp, K9K 796, limuzína
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| pro OE číslo | 11 23 836 65R |
| pro OE číslo | 82 00 399 188 |
| pro OE číslo | 82 00 427 530 |
| pro OE číslo | 82 00 500 928 |
| pro OE číslo | 82 00 780 781 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 82 00 500 928 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,528 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Opěra krouticího momentu |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200358147 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 82 00 805 809 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 2,305 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2011 |
| Typ vozidla | LS0W |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 112383665R |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | spodní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200592642 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200575641 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | spodní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200297939 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | vrchní levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Číslo produkce od | Z012901 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1123 836 65R |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost