PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.4 Le Mans - Uložení motoru od 9/1991 do 11/1994, 1361 ccm, 69 kW, 94 hp, KFZ (TU3FJ2/Z), Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 1843 82 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1843 95 |
| montovaná strana | levá |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1843 82 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1843 95 |
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 1844 54 |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní levá |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní pravá |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,79 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| váha [g] | 790 g |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| váha [g] | 140 g |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| váha [g] | 300 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,3708 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,851 kg |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Hmotnost [kg] | 0,173 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9613 305 380 |
|---|---|
| montovaná strana | strana motoru |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost