FIAT PUNTO (199_) 1.4 (199AXB1A, 199BXB1A, 199BXB11, 199AXB11) - Uložení motoru od 3/2012, 1368 ccm, 57 kW, 78 hp, 350 A1.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Opěra krouticího momentu |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatizovaná ruční převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 55700441 |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | Strana karoserie |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,49 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Jednotka množství | kus |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55700441 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55700439 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| váha [g] | 365 g |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,156 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 51879252 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,20 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 110 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| váha [g] | 450 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost