FIAT PUNTO (199_) 1.2 (199AXZ1A, 199BXZ1A) - Uložení motoru od 3/2012, 1242 ccm, 51 kW, 69 hp, 169 A4.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Opěra krouticího momentu |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 55700441 |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | Strana karoserie |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,49 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ESP |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Jednotka množství | kus |
Dostupnost
| pro OE číslo | 51833500 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 1,49 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55700441 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55700439 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| váha [g] | 365 g |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| váha [g] | 298 g |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,156 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,20 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost