FIAT PUNTO (199_) 1.4 (199AXH1A, 199BXH1A) - Uložení motoru od 3/2012, 1368 ccm, 55 kW, 75 hp, 199 A7.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Opěra krouticího momentu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,49 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Jednotka množství | kus |
Dostupnost
| pro OE číslo | 51833500 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 1,49 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55700441 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,507 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,156 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,20 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 110 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| váha [g] | 450 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| pro OE číslo | 55 700 439 |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,286 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 171 mm |
| Výška [mm] | 45,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| váha [g] | 360 g |
| Délka 2 [mm] | 109,5 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M 12x1,75 mm |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| váha [g] | 1200 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 50 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| váha [g] | 1475 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost