PEUGEOT EXPERT valník/podvozek (223) 1.9 D - Uložení motoru od 6/1998 do 9/2001, 1868 ccm, 51 kW, 69 hp, WJY (DW8B), WJZ (DW8), valník/podvozek
| pro organizační číslo do | 08575 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Výška [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Délka [mm] | 40 mm |
| Celková délka [mm] | 53 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| váha [g] | 306 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Výška [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | DW8 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | oboustranná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9868 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| Kód motoru | DW8B |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 08578 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1844.92 |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,3 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1827.10 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 0,46 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 08575 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Výška [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Výška [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 08578 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1844.92 |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,3 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1827.10 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 0,46 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 180674 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 180904 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 30 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| délka 1 [mm] | 28 mm |
| Délka 2 [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| pro OE číslo | 180916 |
| montovaná strana | horní pravá |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| délka 1 [mm] | 40 mm |
| Délka 2 [mm] | 53 mm |
Dostupnost