VOLVO 740 (744) 2.4 Diesel - Uložení motoru od 8/1984 do 7/1992, 2383 ccm, 60 kW, 82 hp, D 24, limuzína
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1985 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1987 |
| montovaná strana | pravá přední |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 136 mm |
| Výška [mm] | 46 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| váha [g] | 400 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 136 mm |
| Výška [mm] | 46 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| váha [g] | 400 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost