SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 - Uložení motoru od 3/1993 do 9/1996, 1043 ccm, 33 kW, 45 hp, AAU, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 39,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 16 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | zadní |
| Výška [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 125 mm |
| Šířka [mm] | 153,0 mm |
| Výška [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,6219 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Šířka [mm] | 39,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,095 kg |
| Materiál | Guma |
| Vnější průměr [mm] | 24 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1H0 199 262 E |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1H0 199 609 B |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1H0 199 609 E |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1H0 199 609 F |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Barva | modrá |
| váha [g] | 1560 g |
Dostupnost