CITROËN XM (Y3) 2.0 - Uložení motoru od 5/1989 do 6/1994, 1998 ccm, 94 kW, 128 hp, R6A, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Délka [mm] | 40 mm |
| Celková délka [mm] | 53 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| váha [g] | 306 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Výška [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1827.10 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 0,46 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1827.22 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,640 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Výška [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1827.10 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 0,46 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 180922 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 30 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| délka 1 [mm] | 28 mm |
| Délka 2 [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 180904 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 30 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| délka 1 [mm] | 28 mm |
| Délka 2 [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 180916 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| délka 1 [mm] | 40 mm |
| Délka 2 [mm] | 53 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 182710 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Průměr v mm | 90 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 110 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 182716 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 182722 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | vrchní levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,44 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,293 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,293 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69,8 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 180916 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| montovaná strana | pravá zadní |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | strana motoru |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Délka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Celková délka [mm] | 53 mm |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| váha [g] | 1,37 g |
| váha [g] | 306 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1809 21 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1809 29 |
| pro OE číslo | 9613305380 |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost