CITROËN ZX (N2) 1.9 - Uložení motoru od 3/1991 do 6/1997, 1905 ccm, 93 kW, 126 hp, D6E (XU9JA), Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 112 mm |
| Šířka [mm] | 50,0 mm |
| Výška [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,188 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 180922 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 30 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| délka 1 [mm] | 28 mm |
| Délka 2 [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 184468 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | vrchní levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 05783 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | horní pravá |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,44 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,293 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,293 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní levá |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,8 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,0619 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní pravá |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost