MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.023) - Uložení motoru od 1/1986 do 5/1990, 1996 ccm, 75 kW, 102 hp, M 102.924, limuzína
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| pro OE číslo | 124 240 03 17 |
| pro OE číslo | 124 240 17 17 |
| pro OE číslo | 201 240 27 17 |
| pro OE číslo | 201 240 40 17 |
| pro OE číslo | A 124 240 03 17 |
| pro OE číslo | A 124 240 17 17 |
| pro OE číslo | A 201 240 27 17 |
| pro OE číslo | A 201 240 40 17 |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | **********F025324 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Hmotnost [kg] | 0,442 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| pro OE číslo | 124 240 15 17 |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,98 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1989 |
| Konstrukční rok do | 09/1989 |
| montovaná strana | pravá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Hmotnost [kg] | 1,07 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| pro OE číslo | 201 240 38 17 |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ vozidla | 201.023 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| Typ vozidla | 201.023 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| montovaná strana | přední |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| pro OE číslo | 201 240 38 17 |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1989 |
| Konstrukční rok do | 09/1989 |
| montovaná strana | pravá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Hmotnost [kg] | 0,98 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| montovaná strana | levá přední |
| montovaná strana | pravá přední |
| Typ uložení | hydroložisko |
| váha [g] | 1019 g |
| Označení barvy | hnědá |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| pro OE číslo | 124 240 02 17 |
| pro OE číslo | 124 240 13 17 |
| pro OE číslo | 124 240 16 17 |
| pro OE číslo | 201 240 13 17 |
| pro OE číslo | 201 240 23 17 |
| pro OE číslo | 201 240 26 17 |
| pro OE číslo | 201 240 39 17 |
| pro OE číslo | A 124 240 02 17 |
| pro OE číslo | A 124 240 13 17 |
| pro OE číslo | A 124 240 16 17 |
| pro OE číslo | A 201 240 13 17 |
| pro OE číslo | A 201 240 23 17 |
| pro OE číslo | A 201 240 26 17 |
| pro OE číslo | A 201 240 39 17 |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 124 240 02 17 |
|---|---|
| pro OE číslo | 124 240 13 17 |
| pro OE číslo | 124 240 16 17 |
| pro OE číslo | 201 240 13 17 |
| pro OE číslo | 201 240 23 17 |
| pro OE číslo | 201 240 26 17 |
| pro OE číslo | 201 240 39 17 |
| pro OE číslo | A 124 240 02 17 |
| pro OE číslo | A 124 240 13 17 |
| pro OE číslo | A 124 240 16 17 |
| pro OE číslo | A 201 240 13 17 |
| pro OE číslo | A 201 240 23 17 |
| pro OE číslo | A 201 240 26 17 |
| pro OE číslo | A 201 240 39 17 |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 124 240 01 17 |
|---|---|
| pro OE číslo | 124 240 15 17 |
| pro OE číslo | 201 240 12 17 |
| pro OE číslo | 201 240 38 17 |
| pro OE číslo | A 124 240 01 17 |
| pro OE číslo | A 124 240 15 17 |
| pro OE číslo | A 201 240 12 17 |
| pro OE číslo | A 201 240 38 17 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 124 240 02 17 |
|---|---|
| pro OE číslo | 124 240 13 17 |
| pro OE číslo | 124 240 16 17 |
| pro OE číslo | 201 240 13 17 |
| pro OE číslo | 201 240 23 17 |
| pro OE číslo | 201 240 26 17 |
| pro OE číslo | 201 240 39 17 |
| pro OE číslo | A 124 240 02 17 |
| pro OE číslo | A 124 240 13 17 |
| pro OE číslo | A 124 240 16 17 |
| pro OE číslo | A 201 240 13 17 |
| pro OE číslo | A 201 240 23 17 |
| pro OE číslo | A 201 240 26 17 |
| pro OE číslo | A 201 240 39 17 |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1988 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost