RENAULT MEGANE III kupé (DZ0/1_) 1.6 16V Bifuel (DZ03, DZ1Y) - Uložení motoru od 11/2008 do 8/2015, 1598 ccm, 81 kW, 110 hp, K4M 866, kupé
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Opěra krouticího momentu |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,310 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11 21 000 14R |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,860 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11 23 800 04R |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,730 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11 21 000 14R |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,860 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11 23 800 04R |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,730 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 112380004R |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | spodní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 112100014R |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 112205136R |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | vrchní levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 1294 g |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 749 g |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,727 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost