OPEL ASTRA J (P10) 1.6 (68) - Uložení motoru od 12/2009 do 10/2015, 1598 ccm, 85 kW, 115 hp, A 16 XER, B 16 XER, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 13248610 |
| pro OE číslo | 13268880 |
| pro OE číslo | 6 84 218 |
| pro OE číslo | 6 84 220 |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13248630 |
|---|---|
| pro OE číslo | 13365233 |
| pro OE číslo | 6 84 224 |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 0684215 |
| pro OE číslo | 13248599 |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 13248600 |
| pro OE číslo | 6 84 216 |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | *********C8999999 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| pro OE číslo | 06 84 220 |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,902 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,6 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Označení barvy | zelená |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22587 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 1,4 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | *********C8999999 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| pro OE číslo | 06 84 220 |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,902 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13248630 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 684215 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | přední |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13479257 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13287953 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| váha [g] | 1556 g |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| váha [g] | 785 g |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Typ uložení | hydroložisko |
| váha [g] | 1988 g |
Dostupnost