ALFA ROMEO MITO (955_) 1.6 JTDM (955AXE1B) - Uložení motoru od 8/2008 do 8/2015, 1598 ccm, 85 kW, 115 hp, 955 A4.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| pro OE číslo | 55700655 |
| pro OE číslo | 56 84 209 |
| Klíčové písmeno | LJ |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,555 kg |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 1,472 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| převodovka typ | PCC544 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,555 kg |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| pro OE číslo | 55 700 657 |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,417 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55700657 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55702833 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 50510781 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,47 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| pro OE číslo | 55 700 657 |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,417 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 50508653 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,500 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Kvalita, jakost | OE Exact |
| Výška [mm] | 158 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,594 kg |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| váha [g] | 2,572 g |
| váha [g] | 2574 g |
| váha [g] | 2596 g |
| váha [g] | 2600 g |
| Délka 2 [mm] | 140 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 104660 |
| párová čísla výrobku | 74 10 4660 |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 55 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 50508653 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 50510781 |
|---|---|
| pro OE číslo | 55703436 |
| pro OE číslo | 56 84 206 |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | zadní |
| Výška [mm] | 46 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M12 x 1,75 RHT F mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost