SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI - Uložení motoru od 8/2009 do 12/2010, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, BXF, velkoprostorová limuzína
| pro OE číslo | 1K0 199 855 BB |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,63 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0 199 867 Q S1 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 1,9 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,250 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0 199 262 AS |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,958 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0199855BJ |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0199555S |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | vrchní levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 34,29 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12,51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 91,77 mm |
| váha [g] | 237 g |
Dostupnost