VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI - Uložení motoru od 8/2010 do 7/2018, 1390 ccm, 90 kW, 122 hp, CAXA, SUV
| pro OE číslo | 1K0 199 867 Q S1 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,250 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3C0199555AA |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5N0199555 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 34,29 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12,51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 91,77 mm |
| váha [g] | 237 g |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| váha [g] | 556 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0199868P |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 91,9 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,232 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 15,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 91,8 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0 199 555 AQ |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0 199 555 AR |
| pro OE číslo | 1K0 199 555 AT |
| pro OE číslo | 1K0 199 555 Q |
| pro OE číslo | 1K0 199 555 R |
| pro OE číslo | 1K0 199 555 S |
| pro OE číslo | 1K0 199 555 T |
| pro OE číslo | 3C0 199 555 S |
| pro OE číslo | 3C0 199 555 T |
| pro OE číslo | 3C0 199 555M |
| pro OE číslo | 3C0199555AA |
| pro OE číslo | 3C0199555R |
| montovaná strana | levá přední |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 1,795 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,01 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,644 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 5N0 199 555 |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 1,94 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0 199 855 AE |
| pro OE číslo | 1K0199855BJ |
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Exact |
| Průměr v mm | 11 mm |
| Délka [mm] | 275 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,632 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,636 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,7388 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 11,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| váha [g] | 593 g |
| váha [g] | 640 g |
Dostupnost