PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.5 D - Uložení motoru od 6/1994 do 4/1996, 1527 ccm, 40 kW, 54 hp, VJY (TUD5), Šikmá zadní část
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 53 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,58 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 28 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Celková délka [mm] | 34 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 30 mm |
| váha [g] | 69 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 39,7 mm |
| Celková délka [mm] | 53,8 mm |
| Tvar | kulatý |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65,5 mm |
| váha [g] | 289 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| váha [g] | 729 g |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1995 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1844 59 |
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1995 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1844.42 |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 53 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1995 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Provedení pro zemi | Francie |
| pro OE číslo | 1844 42 |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| pro OE číslo | 96 009 402 |
| Průměr v mm | 67 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| pro OE číslo | 184454 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1995 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,63 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| pro OE číslo | 96 009 402 |
| Průměr v mm | 65 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 53 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1995 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1844.42 |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 06869 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 38,18 mm |
| Celková délka [mm] | 66,55 mm |
| Tvar | kulatý |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 10,2 mm |
| Vnější průměr [mm] | 52,67 mm |
| váha [g] | 187 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| váha [g] | 500 g |
Dostupnost