PEUGEOT 806 (221) 2.0 Turbo - Uložení motoru od 6/1994 do 8/2002, 1998 ccm, 108 kW, 147 hp, RGX (XU10J2TE), velkoprostorová limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/1997 |
| Konstrukční rok do | 01/1997 |
| převodovka typ | ML5T |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | zadní |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ vozidla | Mot. Bracket |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Délka [mm] | 40 mm |
| Celková délka [mm] | 53 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| váha [g] | 306 g |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Výška [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 1827 16 |
| pro OE číslo | 9618184180 |
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| převodovka typ | ME, ML5T |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Výška [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 180904 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 30 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| délka 1 [mm] | 28 mm |
| Délka 2 [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| pro OE číslo | 180916 |
| montovaná strana | horní pravá |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| délka 1 [mm] | 40 mm |
| Délka 2 [mm] | 53 mm |
Dostupnost
| převodovka typ | ME |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| pro OE číslo | 182716 |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| převodovka typ | ME |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| pro OE číslo | 182722 |
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | vrchní levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,293 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,293 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| pro OE číslo | 180916 |
| montovaná strana | pravá přední |
| montovaná strana | pravá zadní |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | strana motoru |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Délka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Celková délka [mm] | 53 mm |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| váha [g] | 1,37 g |
| váha [g] | 306 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1844 92 |
|---|---|
| pro OE číslo | 184492 |
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | pravá přední |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Průměr v mm | 91 mm |
| Délka [mm] | 120 mm |
| Délka [mm] | 210 mm |
| Šířka [mm] | 80 mm |
| Výška [mm] | 52 mm |
| Výška [mm] | 85 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,84 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | hydraulický |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| váha [g] | 871 g |
| váha [g] | 882 g |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1809 21 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1809 29 |
| pro OE číslo | 9613305380 |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 30 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost