PEUGEOT 806 (221) 2.0 Turbo - Uložení motoru od 6/1994 do 8/2002, 1998 ccm, 108 kW, 147 hp, RGX (XU10J2TE), velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Výška [mm] | 53 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška 1 [mm] | 53 mm |
| Výška 2 [mm] | 40 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Šířka [mm] | 53 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,26 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| váha [g] | 260 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1827.16 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9613 305 380 |
|---|---|
| montovaná strana | strana motoru |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Výška [mm] | 34 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,081 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Šířka [mm] | 53 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 93 mm |
| váha [g] | 890 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| váha [g] | 350 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka [mm] | 70 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10,2 mm |
| váha [g] | 155 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 65 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška 1 [mm] | 53 mm |
| Výška 2 [mm] | 40 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | Part of 180638 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 30 mm |
| délka 1 [mm] | 28 mm |
| Délka 2 [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/1997 |
| Konstrukční rok do | 01/1997 |
| převodovka typ | ML5T |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| pro organizační číslo od | 07392 |
| pro organizační číslo do | 07391 |
| montovaná strana | spodní pravá |
| montovaná strana | vnitřní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| pro organizační číslo od | 07392 |
| pro organizační číslo do | 07391 |
| montovaná strana | spodní pravá |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost