VOLVO S60 I (384) 2.4 D - Uložení motoru od 5/2005 do 12/2006, 2401 ccm, 90 kW, 122 hp, D 5244 T6, limuzína
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Výška [mm] | 108 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10 x 1,50 RHT F mm |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1,50 RHT M mm |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,2719 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,9409 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,677 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 30776354 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | nahoře |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 30748811 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | spodní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 30680750 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 168 mm |
| Výška [mm] | 81 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 11 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,85 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,77 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,64 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Exact |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| váha [g] | 676 g |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| Materiál | Guma |
| Materiál | hliník |
| váha [g] | 898 g |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,02 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost