RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 D (LA0A, LA0U, LA0R) - Uložení motoru od 9/1996 do 8/2003, 1870 ccm, 47 kW, 64 hp, F8Q 620, F8Q 622, F8Q 624, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 112 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,546 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 109,5 mm |
| váha [g] | 1100 g |
| Délka 2 [mm] | 134 mm |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 154 mm |
| Šířka [mm] | 60 mm |
| Výška [mm] | 66 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77 00 432 031 |
|---|---|
| pro OE číslo | 82 00 100 116 |
| pro OE číslo | 82 00 118 297 |
| pro OE číslo | 82 00 148 388 |
| pro OE číslo | 82 00 493 821 |
| pro OE číslo | 8200493821 |
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Veličina | 47299z |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Opěra krouticího momentu |
| váha [g] | 433 g |
| váha [g] | 438 g |
Dostupnost