RENAULT CLIO IV (BH_) 0.9 TCe 90 (BHNF, BHMA, BHMH, BHJK, BHJR) - Uložení motoru od 11/2012 do 8/2021, 898 ccm, 66 kW, 90 hp, H4B 400, H4B 408, H4B 412, Šikmá zadní část
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 11 23 839 05R |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32304 |
|---|---|
| pro OE číslo | 11 23 856 98R |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Šířka ráfku ( v palcích ) | 16 palec |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Materiál bloku motoru | hliník |
Dostupnost
| pro OE číslo | 112381035R |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | spodní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 112385698R |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | spodní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 113758313R |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32304 |
|---|---|
| Rozměr ráfku ( v palcích ) | 18 palec |
| montovaná strana | levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32304 |
|---|---|
| Rozměr ráfku ( v palcích ) | 16 palec |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 112381035R |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| váha [g] | 377 g |
Dostupnost
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| váha [g] | 425 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| pro OE číslo | 11 37 583 13R |
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32304 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,485 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 112205217R |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | vrchní levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 112202847R |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | vrchní levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost