ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) - Uložení motoru od 5/1996 do 12/1997, 1747 ccm, 103 kW, 140 hp, AR 67106, limuzína
| montovaná strana | horní pravá |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,48 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 12,5 mm |
| váha [g] | 1870 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,79 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost