VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI - Uložení motoru od 1/2013 do 3/2017, 1598 ccm, 81 kW, 110 hp, CRKB, CXXB, DBKA, Šikmá zadní část
| převodovka typ | MQ250 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | nahoře |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0 199 855 N |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,61 kg |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 5WA 199 262 H |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,200 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| párová čísla výrobku | 33 10 9534 |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0 199 855 J |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,820 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0199555BG |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0199555BJ |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0199855N |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0199262BH |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Typ uložení | hydroložisko |
| váha [g] | 1560 g |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| váha [g] | 210 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0199868 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| váha [g] | 224 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0199262BJ |
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0 199 555 BG |
| pro OE číslo | 5Q0 199 555 R |
| pro OE číslo | 5Q0 199 555AB |
| montovaná strana | levá přední |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 2,269 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost