AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI - Uložení motoru od 6/2011 do 4/2015, 1968 ccm, 130 kW, 177 hp, CFGC, SUV
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,250 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0 199 867 A |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0 199 867 Q |
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 7N0 199 855 A |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0 199 867 Q S1 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| převodovka typ | MQ350 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ochrany karoserie proti odlet.kamení |
| montovaná strana | pravá |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 35,8 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 15,06 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90,99 mm |
| Typ uložení | nepevné provedení |
| váha [g] | 235 g |
| verze | Hardness 47 Sh |
Dostupnost
| převodovka typ | MQ350 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 5N0 199 855 E |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/2013 |
| Konstrukční rok do | 02/2012 |
| pro OE číslo | 5N0 199 262 L |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 2,060 kg |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/2013 |
| Konstrukční rok do | 06/2013 |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 2,052 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 180466 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,644 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| převodovka typ | DQ 500 |
|---|---|
| Typ převodovky | Dvouspojková 7-ti stupňová převodovka |
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost
| převodovka typ | MQ350 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | spodní |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/2013 |
| Konstrukční rok do | 06/2013 |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 2,052 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| párová čísla výrobku | 33 10 7691 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0 199 867 Q S1 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | spodní |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost