RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.6 16V - Uložení motoru od 5/2005 do 7/2009, 1598 ccm, 75 kW, 102 hp, K4M 768, kombi
| pro OE číslo | 82 00 014 931 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,910 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 82 00 500 928 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,528 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,7 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200358147 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 82 00 358 147 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 0,380 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 82 00 014 931 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,910 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 82 00 358 147 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 0,381 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1123 836 65R |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,314 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,53 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 82 00 338 385 |
|---|---|
| pro OE číslo | 82 00 399 188 |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,866 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 60 01 549 205 |
|---|---|
| pro OE číslo | 82 00 014 933 |
| pro OE číslo | 82 00 042 453 |
| pro OE číslo | 82 00 575 641 |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,727 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 112383665R |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Délka [mm] | 206 mm |
| Délka [mm] | 260 mm |
| Délka [mm] | 265 mm |
| Délka [mm] | 267 mm |
| Šířka [mm] | 123 mm |
| Šířka [mm] | 52 mm |
| Výška [mm] | 64 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,75 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,82 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,84 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,9129 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Průměr 1 [mm] | 12,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 14,5 mm |
| Veličina | 47573z |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| Materiál | 043 |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Typ uložení | 003 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Množství | 1 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Opěra krouticího momentu |
| váha [g] | 745 g |
| váha [g] | 746 g |
| váha [g] | 753 g |
| váha [g] | 807 g |
| váha [g] | 825 g |
| Délka 2 [mm] | 183 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12,3 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 12,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 13,3 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 14,4 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 184 mm |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 65 |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost