RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) - Uložení motoru od 4/1997 do 9/1999, 1870 ccm, 72 kW, 98 hp, F9Q 730, F9Q 734, velkoprostorová limuzína
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 8200089697 |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Typ uložení | hydroložisko |
| váha [g] | 1064 g |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| váha [g] | 438 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7700832256 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,210 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Hmotnost [kg] | 1,33 kg |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,210 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | hydroložisko |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7700849715 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | zadní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou převodovkou |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| váha [g] | 374 g |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M 10 x 1,5 mm |
| druh provozu | hydraulický |
| váha [g] | 1060 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77 00 432 031 |
|---|---|
| pro OE číslo | 82 00 100 116 |
| pro OE číslo | 82 00 118 297 |
| pro OE číslo | 82 00 148 388 |
| pro OE číslo | 82 00 493 821 |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,68 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| pro OE číslo | 77 00 432 031 |
| pro OE číslo | 82 00 100 116 |
| pro OE číslo | 82 00 118 297 |
| pro OE číslo | 82 00 148 388 |
| pro OE číslo | 82 00 493 821 |
| pro OE číslo | 8200493821 |
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Veličina | 47299z |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Opěra krouticího momentu |
| váha [g] | 433 g |
| váha [g] | 438 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 82 00 042 454 |
|---|---|
| pro OE číslo | 8200777542 |
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Délka [mm] | 190 mm |
| Délka [mm] | 198 mm |
| Šířka [mm] | 61 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,52 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,71 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Výška 1 [mm] | 52 mm |
| Výška 2 [mm] | 41,6 mm |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| Materiál | 043 |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Typ uložení | 003 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Množství | 1 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Opěra krouticího momentu |
| váha [g] | 520 g |
| váha [g] | 535 g |
| váha [g] | 557 g |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 12 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 12,1 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 112 mm |
| nové provedení | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77 00 788 318 |
|---|---|
| pro OE číslo | 82 00 089 697 |
| montovaná strana | levá |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost