PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.6 - Uložení motoru od 7/1989 do 12/1993, 1580 ccm, 69 kW, 94 hp, B2A (XU52C/K), Šikmá zadní část
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 28 mm |
| Délka [mm] | 34 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 30 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 28 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Celková délka [mm] | 34 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 30 mm |
| váha [g] | 69 g |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Délka [mm] | 40 mm |
| Celková délka [mm] | 53 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| váha [g] | 306 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1844.17 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1844.42 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1844.17 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1844.42 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Block 1.12 [engine from_to] | Mot.TU |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 39,9 mm |
| Celková délka [mm] | 52,4 mm |
| Tvar | oválný |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 10,2 mm |
| Vnější průměr [mm] | 67,5 mm |
| váha [g] | 206 g |
| Vnější průměr 2 [mm] | 65,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| váha [g] | 500 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| váha [g] | 258 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 77 g |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,293 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,293 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69,8 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 180916 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| montovaná strana | pravá zadní |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | strana motoru |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Délka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Celková délka [mm] | 53 mm |
| Barva | stříbrná |
| druh provozu | manuální |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| váha [g] | 1,37 g |
| váha [g] | 306 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1843 82 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1843 95 |
| montovaná strana | levá |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1843 82 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1843 95 |
| montovaná strana | levá |
Dostupnost