RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi - Uložení motoru od 6/2009, 1461 ccm, 80 kW, 110 hp, K9K 804, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | horní pravá |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Opěra krouticího momentu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní pravá |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Opěra krouticího momentu |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2012 |
|---|---|
| pro OE číslo | 82 00 423 501 |
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 0,565 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2012 |
|---|---|
| pro OE číslo | 82 00 423 501 |
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 0,565 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200902956 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200355673 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200427529 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| montovaná strana | spodní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 112205217R |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | vrchní levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200352861 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | vrchní levá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200427529 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| váha [g] | 615 g |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 11 23 815 50R |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,789 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 11 21 022 94R |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 2,12 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | hydroložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 82 00 427 529 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,600 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost