FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 LPG - Uložení motoru od 12/2008, 1368 ccm, 57 kW, 78 hp, 350 A1.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| váha [g] | 298 g |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,507 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 51879252 |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,35 kg |
| počet převodů | 5 rychlostní |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,5059 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,53 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| pro OE číslo | 55 700 439 |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,286 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| váha [g] | 1470 g |
| Délka 2 [mm] | 152,5 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M 8X1,25 mm |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 198,5 mm |
| Výška [mm] | 87,5 mm |
| váha [g] | 1200 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 55 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 171 mm |
| Výška [mm] | 45,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| váha [g] | 360 g |
| Délka 2 [mm] | 109,5 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M 12x1,75 mm |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| váha [g] | 1200 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 50 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| váha [g] | 1475 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost