MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 270 CDI (463.322, 463.323) - Měnič tlaku od 10/2001 do 7/2003, 2685 ccm, 115 kW, 156 hp, OM 612.965, uzavřený terénní vůz
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,200 kg |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| druh provozu | elektricko-pneumatický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost