VW CADDY II velkoprostorová limuzína (9K9B) 1.9 TDI - Měnič tlaku od 10/1996 do 1/2004, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, 1Z, AHU, ALE, ALH, velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| druh provozu | elektricko-pneumatický |
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| druh provozu | elektricko-pneumatický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektricko-pneumatický |
| Regulátor | s regulátorem tlaku |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektricko-pneumatický |
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|---|
| druh provozu | elektricko-pneumatický |
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| druh provozu | elektricko-pneumatický |
Dostupnost