RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) - Měnič tlaku od 4/1997 do 9/1999, 1870 ccm, 72 kW, 98 hp, F9Q 730, F9Q 734, velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektricko-pneumatický |
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,114 kg |
| druh provozu | pneumatický |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,114 kg |
| druh provozu | pneumatický |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Průměr 1 [mm] | 5 mm |
|---|---|
| Průměr 2 [mm] | 5 mm |
| druh provozu | elektricko-pneumatický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| druh provozu | elektricko-pneumatický |
|---|
Dostupnost
| druh provozu | elektricko-pneumatický |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektricko-pneumatický |
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektricko-pneumatický |
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektricko-pneumatický |
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektricko-pneumatický |
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost