OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) - EGR ventily / sací potrubí od 9/2004 do 10/2010, 1910 ccm, 110 kW, 150 hp, Z 19 DTH, Šikmá zadní část
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18014 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | -1,34 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,98 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| verze | OE |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| verze | IAM |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | s AGR chladičem |
| verze | OE |
Dostupnost
| druh provozu | elektronický |
|---|---|
| typ karosérie | Hliníkový kryt |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Typ chlazení | chlazený vzduchem |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
| Typ chlazení | chlazený vzduchem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18014 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,02 kg |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,2 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost