VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI - EGR ventily / sací potrubí od 10/2008 do 5/2013, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, CBAB, CFFB, CJAA, Šikmá zadní část
| Kód motoru | CFFB |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,2 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s AGR-chladičem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Typ chlazení | chlazený vodou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s AGR ventilem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Montážní sada |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V10-63-9083 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | CBAB; CJAA |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23179 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23179 |
|---|---|
| montovaná strana | Pouzdro škrticí klapky |
| druh provozu | elektrický |
| Emisní norma | Euro 5 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,22 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,11 kg |
|---|---|
| druh provozu | pneumatický |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | CJAA |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,76 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23178 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,22 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,22 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23178 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s AGR-chladičem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23179 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez AGR-chladiče |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23179 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s AGR-chladičem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Typ chlazení | chlazený vodou |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03P131521B |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost