CITROËN C-ELYSEE (DD_) 1.6 HDI 92 - EGR ventily / sací potrubí od 11/2012, 1560 ccm, 68 kW, 92 hp, 9HJ (DV6DTEDM), 9HP (DV6DTED), limuzína
| pro OE číslo | 1618LN |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| druh provozu | elektrický |
| párová čísla výrobku | 83.1313 |
| párová čísla výrobku | 83.1313A2 |
| párová čísla výrobku | 83.1313AS |
| párová čísla výrobku | 83.1314 |
| párová čísla výrobku | 83.1314A2 |
| párová čísla výrobku | 83.1314AS |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 83.943AS |
| verze | ARMAN |
| párová čísla výrobku | 83.1313 |
| párová čísla výrobku | 83.1313A2 |
| párová čísla výrobku | 83.1313AS |
| párová čísla výrobku | 83.1314 |
| párová čísla výrobku | 83.1314A2 |
| párová čísla výrobku | 83.1314AS |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | REMANUFACTURED |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 83.943R |
| párová čísla výrobku | 83.1313 |
| párová čísla výrobku | 83.1313A2 |
| párová čísla výrobku | 83.1313AS |
| párová čísla výrobku | 83.1314 |
| párová čísla výrobku | 83.1314A2 |
| párová čísla výrobku | 83.1314AS |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez materiálu pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,78 kg |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | řídicí ventil |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Original BorgWarner |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25092 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 13183 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s AGR-chladičem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 25093 |
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | řídicí ventil |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez AGR-chladiče |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Pierburg |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez AGR-chladiče |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25093 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2012 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Kvalita, jakost | Original BorgWarner |
| Omezení výrobce | Pierburg |
| Hmotnost [kg] | 0,65 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,84 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| druh provozu | elektricko-pneumatický |
| druh provozu | elektrický |
| Materiál | hliník |
| Materiál | Kov |
| Typ ventilu | řídicí ventil |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez AGR-chladiče |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s AGR-chladičem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Počet koncovek | 5 |
| Počet koncovek | 8 |
| Typ chlazení | chlazený vodou |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez podtlaku- bypass |
| Doplňující výrobek/info 2 | Řídicí jednotka/software musí být aktualizován |
| Doplňující výrobek/info 2 | s elektronikou |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost