OPEL VECTRA B kombi (J96) 2.0 DI 16V (F35) - EGR ventily / sací potrubí od 11/1996 do 6/2000, 1995 ccm, 60 kW, 82 hp, X 20 DTL, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 4824 |
|---|---|
| Emisní norma | D3 |
| druh provozu | pneumatický |
| Typ ventilu | membránový ventil |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se sacím potrubím |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4824 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9117505 |
| druh provozu | pneumatický |
| Typ ventilu | membránový ventil |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4824 |
|---|---|
| pro OE číslo | 93170138 |
| Emisní norma | D3 |
| druh provozu | pneumatický |
| Typ ventilu | membránový ventil |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| druh provozu | pneumatický |
|---|---|
| typ karosérie | Plastový kryt |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| druh provozu | pneumatický |
|---|---|
| typ karosérie | Plastový kryt |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| druh provozu | pneumatický |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez elektroniky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez podtlaku- bypass |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
Dostupnost
| druh provozu | pneumatický |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
|---|---|
| druh provozu | pneumatický |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Materiál pláště | Kov |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
|---|---|
| druh provozu | pneumatický |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Materiál pláště | Plast |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | pneumatický |
|---|---|
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | pneumatický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | pneumatický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez AGR-chladiče |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8 49 067 |
|---|---|
| pro OE číslo | 8 49 087 |
| pro OE číslo | 8 49 104 |
| pro OE číslo | 8 49 105 |
| pro OE číslo | 90 50 093 |
| pro OE číslo | 90 53 076 |
| pro OE číslo | 91 17 505 |
| pro OE číslo | 91 28 573 |
| Hmotnost [kg] | 0,272 kg |
| druh provozu | pneumatický |
| Typ ventilu | membránový ventil |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 24 44 156 |
|---|---|
| pro OE číslo | 8 49 124 |
| pro OE číslo | 8 49 156 |
| pro OE číslo | 91 92 805 |
| pro OE číslo | 93 17 013 |
| Hmotnost [kg] | 0,235 kg |
| druh provozu | pneumatický |
| Typ ventilu | membránový ventil |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | podtlakově řízený |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost