VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI - Senzory / spínače (snímače) od 5/2014 do 11/2017, 1968 ccm, 135 kW, 184 hp, CUWA, CUXA, kupé
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,010 kg |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31400 |
|---|---|
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31400 |
|---|---|
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31400 |
|---|---|
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31400 |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Průměr v mm | 25 mm |
| Výška [mm] | 52 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 13-F-000 001 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,073 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Délka [mm] | 36 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 17 mm |
| Výška [mm] | 13 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | tvar D |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31400 |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31400 |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost